Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BIOS beállítása alapértelmezet...

BIOS beállítása alapértelmezettként?

Figyelt kérdés

Fél éves a laptopom és most újra akarom telepíteni magáról a gépről tehát nem telepítő cd-ről.


A kézikönyv azt írja, hogy állítsam a BIOS-t alapértelmezetté. De azt nem, hogy hogyan.

Ezt még nem csináltam, hogy kell beállítani?


A többit azt értem gondolom menni fog, nem lehet egy nagy durranás a könyv szerint csak az utasításokat kell követni meg azért telepítettem már dolgokat csak a BIOS-sal nem volt még dolgom eddig.


2012. ápr. 19. 16:11
 1/2 Baranyai Péter ***** válasza:
Laptopon nem tudom, hogyan működik a BIOS. Asztali PC-n, mikor bekapcsolod a gépet, és mikor tölti be a RAM-ot, meg a CPU-t, akkor megkel nyomni a DEL-et, F11-et, F2, millió egy gomb van. De ezt ki írja, hogy mivel hívod elő a BIOS-t. Miután előhívtad általában kék színű a háttér. Van olyan menüpont, hogy "BIOS deffault". Na arra kell rá menni. De nemigen tudok így látatlanban segíteni. :)
2012. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi így egy kicsit érthetőbb majd a súgóban keresek valamit a gombokról. Gondolom nincs olyan állati nagy eltérés az asztali meg a lapos közt. Eddig asztalim volt ez az első laptopom vannak különbségek de nem sok.
2012. ápr. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!