Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom újratelepíteni...

Miért nem tudom újratelepíteni a windows-t?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom hogy amikor a telepítés előkészítés végig megy utána írja hogy a telepítés ezen része befejeződött a gép 15mp belül újra indul, miután újra indul ugyanúgy a kék képernyő jön be és az egészet elölről kell kezdeni.

miért jön állandóan be megint a kék képernyő amikor már előkészítettem a telepítésre?

valaki help!



2012. ápr. 19. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor már NE nyomj meg semmilyen billentyűt, hiába is kéri, ill utal rá!
2012. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom próbáltam már úgy is de akkor meg bejön a windows xp betöltése és elkezd tölteni utána meg a töltő csík lefagy mivel nincsen rajta windows.
2012. ápr. 20. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire telepíted, laptopra vagy aztalira? Csak azért, mert lehet biosban kellene piszkálni kicsit, pláne, ha satás.
2012. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sadi válasza:
Heló,nézd meg biosba hogy a vinyot érzékeli vagy nem érzékeli,ilyenkor a cd író legyen elsődleges
2012. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!