Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 4-em van, és ha játszok,...

GTA 4-em van, és ha játszok, a kamera egyszer csak elkezd belengeni, mintha zsinóron lógna, és fújná a szél, uh nem lehet rendesen játszani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=r-364YYJ-Hg

Ha erre gondolsz, rossz a crack.

2012. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kalózjátékkal játszol. Használj eredetit és nem lesz baj.
2012. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a játékban piálsz akkor bejön ez az efekt amúgy nem, ha jó a crack vagy eredeti a játék.
2012. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Crackeltem, ugyanez az eredmény. Rockstar oldalról töltöttem le patchet, meg torrent oldalakról is, és ha elindítom a játékot, akk lent az alsó sávban se PLAY, se SOCIAL CLUB, se EXIT gomb nincs, de a videókmeg hírek ugyanúgy ott vannak. Hogy lehet? Mit csináljak?
2012. ápr. 20. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a GTA-el én si sokat szenvedtem annak idején. Leírom neked a nagyjából amire emlékszem.


A lényeg hogy Razor feltöréssel próbálkozz, ez az alap. Aztán a játékhoz 7 db patch van, és az 1.07-es nem helyettesíti a korábbiakat, azaz 1.01-től keresd meg az összes patch-et, és sorban tedd fel őket. Az hogy nem látod a Social Clubot az a patchnek köszönhető, ugyanis lehetővé teszi hogy semmiféle kapcsolat ne létesüljön a Social Club alkalmazással interneten keresztül, azaz nincs semmi gáz. Amúgy a kamera gond az eredeti verziókban is jelen volt annak idején amikor kiadták először a játékot, csak a sok okos azért hiszi hogy a feltörés miatt van, mert ők akkor vették meg az eredeti verziót, mikor már a patcheket is beintegrálták a telepítőbe. A mozgó kamera egyébként jelen lesz a játékban, mikor berúgsz, de nem fog tartósan úgy maradni, csak amíg "ki nem józanodsz". Úgyhogy ne ijedj meg ha viszontlátod majd a játékban. Egyébként lehet hogy nem tapasztaltad még, de a patchek nélkül a grafika is tiszta buggos, az árnyékok brutálisan rondák, és van még egyéb hiba is. Sok patch is tartalmazott egy-egy hibát (pl a 4. patch kizárólagos használatával a játék konkrétan nem végigvihető)úgyhogy mindenképp tedd fel mindet. Ez minden

2012. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!