Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVD: Android Virtual Device....

AVD: Android Virtual Device. Hogyan Tudom Samsung Touch Wiz 3. 0 felülettel ellátni?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamnak egy Galaxy S Plus-t emulálni, de nem tudom hozzáadni az egyedi Samsung kezelőfelületet... ezt hol tudom megtenni ?

És még valami: az emulált OP rendszer miért tölt be CSIGA lassan ? És miért akad ? A procim 30% alatt..



2012. ápr. 19. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az emulátor lassú, azért akad.

Lehet neked több milliós géped is, akkor is lassú lesz, mert emulálnia kell a hardvert.

(Teszteléshez jobb, ha ráköt az ember egy telefont, azon másodpercek alatt meg is van az eredmény és nem akad!)


Azt a felületet annyira könnyen nem hiszem, hogy hozzá tudod adni, de ha van rá mód, akkor a neten tuti van leírás hozz.

2012. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És hogyan érjem el, hogy pl. ne emulkáljon hardvereket, hanem képes legyen a gépem RAM-ját, prociját, videókártyáját 100%-osan kihasználni.

Én ebből azt vettem le, hogy az emulált hardver lassú, és ezért lassabbra emulálja a rendszert is. De elég idegesítő, hogy 800*480p felbontás 10 percig tölt be...

2012. ápr. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!