Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemet most telepítettem...

Trebel kérdése:

A gépemet most telepítettem újra. A drivereknél nincs sárga kérdőjel, viszont nincs hangja a gépnek (filmnél, zenénél, youtubeon, játéknál. ), de a Realteknél, viszont a tesztereknél megy a hang hibátlanul. Mi lehet a gond, és hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Típusa: Acer Aspire 5536G

Op rendszer: XP 32-bit professional


U.I.: A hangszabályzóknál fel van kapcsolva a hang ;)



2012. ápr. 21. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult -> Hangok és audioeszközök -> Hangszóró beállításai -> Speciális -> Hangszóró beállításai
2012. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Végigpróbáltam, de egyikre sem megy. Aztán hagytam laptop sztereón.
2012. ápr. 21. 10:45
 3/10 gepzene ***** válasza:
Ha nem raktad fel a gyár weboldaláról a teljes drivert, akkor az lesz a gond.
2012. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam a géphez, szerintem ez kell és ezt raktam fel. De most frissítettem még a SP 2-t SP 3-ra nem tudom, hogy ez számít? De megpróbálom újra rakni a drivert. (Amúgy codec-kel is próbálkoztam már.)

2012. ápr. 21. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldtem egy üzenetet. Elolvastad?
2012. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már futtatom amit küldtél, most néztem, hogy ez nem teljesen driver. Ha végeztem írok a fejleményekről.
2012. ápr. 21. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Az SP3 elméletileg az sp1 meg az sp2 együtt. Tehát újdonságot nemigen tartalmaz viszont gyakran lelassitja a gépet és egyéb problémák is szoktak vele lenni.Olyat még nem hallottam,h bármiben is jobb lett volna töle egy gép csak azt,h szarabb v pedig,h nem oszt-nem szoroz. Nem biztos,h ez a hiba, de én a helyedben leszedném.
2012. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. SP 3-t az office 10 miatt használom szükségem van rá, így muszáj. Valamilyen illesztő program hiányzott még, de a program ami kaptam segített.
2012. ápr. 21. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra, akik hülyeségeket írnak, mert fogalmuk sincs az egészről. Ha rajtuk múlna, még mindig a kőbaltánál tartanánk.
2012. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2012-04-21 16:26 : Te retard!!! Akkor mi értelme kiadni szerinted SP2-őt meg SP3-at az SP1 helyett? Ha nem értesz hozzá akkor inkább nem írj! Minden újonnan kijövő SP (Service Pack) Tartalmaz frissítéseket! Ezért SZERVÍZ PAKK te állat! Van olyan program aminek a követelménye minimum SP3, tehát SP2-őn már nem fut el! Lásd: BF3-at próbálj SP3-on futtatni (XP)! Vagy Próbálj feltelepíteni SP2-re egy most kijövő JAVA-t! Nem fog menni! Körülbelül ez a lényeg... És most mondtam volna még valami csúnyát...!
2013. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!