Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék én is saját...

Hogyan tudnék én is saját kezűleg autókat motorokat csinálni, milyen program kell hozzá?GTA SAN ANDREAS?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak pl motorok, autók, hajók, stb...

Hogyan tudnék én is saját kezűleg autókat motorokat csinálni, milyen program kell hozzá?


2012. ápr. 21. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] , több infót Google-ben találsz:)
2012. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos hogy nem elég a TXD workshop... Kell hozzá egy modellező program is (én 3Ds Max-ot használok, de azt nem játékokhoz találták ki, amúgy modellezni tökéletes). Hogyha a modellezés részét akarod előnyben részesíteni, 3Ds Max-ot próbáld letölteni, ha viszont inkább a pontosságra és a tökéletességre mész, akkor Zmodeler 2. Úgy is megoldhatod, hogy 3Ds Max-ból teszed a Zmodelerbe a modellt amit csináltál, de az macerásabb, úgyhogy nemnagyon szeretem. (ja, és a Zmodeler fényévekkel bonyolultabb.)
2013. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!