Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike 1.6 nagyobb...

Counter Strike 1.6 nagyobb ugrás (? )

Figyelt kérdés

Hy

Azt szeretném kérdezni hogy mi kell a nagyobb ugráshoz, valamiért mindenki fel tud ugrani magas helyekre csak én nem, egyszerűen nem ugrik akkora

egy ugrásos szerverről beszélek, de ez 2 ugrásosnál is így van

Köszi!


2012. ápr. 21. 19:11
 1/3 djhell ***** válasza:
a nagy ugrás az 1 plugin (én is raktam anno szerverre). a nagyobb ugrás valamelyik gombra van beállítva (tehát nem space hanem vmelyik másik gomb - ezt sajna másként nem tudod megtudni csak ha megkérdezed, hogy melyik gombra állították be)
2012. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi

Legtöbbször melyik gombon szokott lenni?

mert az ejtőernyő is az e-n van, szóval szerintem ez is a megszokott helyen

2012. ápr. 21. 20:35
 3/3 djhell ***** válasza:
hát mi haverokkal z re raktuk :) de bármelyikre lehetséges, mivel a plugint teljesen neked kell konfigurálni és gyárilag nincs gomb megadva (console-ban rendeled hozzá) megpróbálhatod többször spacet is megnyomni hátha olyat raktak fel ami arra reagál...:)
2012. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!