Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlen letöröltem a hangkárt...

Véletlen letöröltem a hangkártyám illesztőprogramkát! Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés

Windóz xp-m van és letöröltem valami Realtech programot és szerintem emiatt nincs hangja a gépemnek...

próbáltam megoldani de nem sikerült 1edül ezért a segítségetaket kérem ...



2012. ápr. 22. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
leszeded szépen az Everest nevű programocskát, ott az összegzésnél ki írja a hangkártyád pontos típusát is, azt google barátunkba beírod, és találni fogsz hozzá drivert! :)
2012. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy előveszed az alaplap telepítőlemezét.
2012. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az Everest az nagyon jó de azt írja h 2 hangkártya van a gépben ( bár szerintem nem de ő tudja ) és google -ban akármeikre is keresek nem ad ki semmi normásisat...

az 1 ik feltelepült utánna meg megjegyezte hogy nem vista az oprenszer és leált...

Névszerint a 2 Hangkártya:

Bluetooth AV audio

Bluetooth SCO audio

( ha valami nagyon alap dolgot rontottam el akkor bocs de tök bébna vagyok az ilyenekhez... [ lásd LETÖRÖLTEM A HANGKÁRTYADRIVERT ] )

Köszi az eddigi segítséget! :D

2012. ápr. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!