Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez a gép elbírja...

Szerintetek ez a gép elbírja a win-7-et? A többi lent

Figyelt kérdés
AMD athlon xp 2800+ 2.0 ghz, 1536 mb ram, nvidia geforce 5600 xt 128 mb

2012. ápr. 22. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Elbírja,de sok örömed nem lesz benne. Maradj pld. az XP-nél.
2012. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha a ram-ot 2gb ram ot akkor jó lesz
2012. ápr. 22. 11:00
 3/9 A kérdező kommentje:
mármint ha 2gb ramot rakok bele akkor jó lesz?
2012. ápr. 22. 11:01
 4/9 A kérdező kommentje:
a gépben egy 120 gb os merevlemez van.
2012. ápr. 22. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem lazán elbírja a gépem a 7-eset,de XP-t használok (1 évig volt Win 7-em nagyon sz*r volt!!). az XP előnyei.: Kevesebb ramot fogyaszt, keveseb ram kel egy játékhoz mint a Win 7-nek. Sorolhatnám még...
2012. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok...Szerintem érdemes kipróbálni, nekem jobban bejött az XP-nél.Ha teszel bele még 1 giga ramot az mindenféleképpen jó.A vidikártya határeset, legfeljebb az aero-témákat hanyagolod, am én sem használom.
2012. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lindmayer ***** válasza:

maradj az xp-nél

ugyan a hetes több ramot eszik(kivéve ha a biztonsági frissítéseket telepíted), de ez a proci kevés neki

2012. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmetlen dolog a Win7 erre a gépre. Nekünk is van egy ilyen gépünk, feltettem rá a Win7-et, fut rajta, de elég lassú, nem igazán lehet használni, még internetezésre sem. Én is vissza fogom tenni az xp-t.
2012. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most vettem ilyen Windows 7-es laptopot, és nekem jól megy :) kellemesen csalódtam benne, (egyetlen kis hibája hogy ha lefagy akkor lassabban áll fel) :/ de tök f@sza@ , ki kell probiznod... ha nem siker akkor nem


Üdv.: Puzsér Róbert - X-Computer számítástechnika, Győr -

2012. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!