Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csinálhatom meg a...

Hogyan csinálhatom meg a hangot (bővebben lent. )?

Figyelt kérdés

FUJITSU SIEMENS D1761 az alaplapom azt hiszem, és integrált hangkártyám van.

A hangkártyához "SiS 7012 Audio Device"-t ir az Everestem. Próbáltam keresni illesztőprogramot, de nem jó.

Alaplaphoz drivert pedig ingyeneset nem találtam. Mivel tudnám újjáéleszteni a hangot? :/


Megjegyz.: ami a hangkártyához találtam illesztőprogramot elősz9r az sem volt jó, (Lássátok itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2.. )de miután egy program (driver genius) segitségével letöröltem azt, ami a hangdriver helyén volt, amit most sem tudok, mi lehet az, engedte felrakni. de utána ugyan az volt, mint kiinduláskor.


Egyébként egy sárga kérdőjel sarkán egy fekete felkiáltójel van az eszközkezelőben a helyén.


2012. ápr. 22. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A termék keresőbe(Product search)beírod a típust=D1761->katt a continue gombra, majd kiválasztod az oprendszert(xp) és kilistázza a drivereket.


[link]

2012. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!