Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 4 et nem tudom feltelepíte...

GTA 4 et nem tudom feltelepíteni win 7 re. Lehet?

Figyelt kérdés
Már vagy 10féle crack el telepítéssel próbáltam de sehogy se megy mindig hiba üzenet. vagy nem indul...

2012. ápr. 22. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mint látod, lehet.
2012. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah hát fel lehet tenni csak el nem indul... nekem meg elis kéne hogy induljon ugy lenne az igazi:D
2012. ápr. 22. 17:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Ennyi információból még senki nem fogja neked megmondani a választ. :D


Írd le mi a hibaüzenet meg írd le a pc konfigod.

2012. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

32 bites win 7-en játszottam végig a gta 4-et, lehetséges.

ha leírnád esetleg a hibaüzenetet.. :)

2012. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
vagy jobb klikk - tulajdonságok - kompatibilitás - " futatás a következő kompatibilitás üzemmódban" - és be állítod windows 98/me-re ;) ha így sem megy akkor sorry
2012. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem hiányzott egy dll, nem azt írja ki neked is? akkor csak annyit kell tenned, hogy letöltöd a hiányzó dll-t bemásolod, és mehet a móka :)
2012. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ddl hiányzott.Azért nem irtam hiba üzenetet mert vagy 10féle képpen feltettem és mindig mást irt ki. Most ujra kezdem, fél óra és megmondom mi az üzi...
2012. ápr. 23. 18:25
 8/13 A kérdező kommentje:
GTA fateal error : WS10 <<< ezt irja ki
2012. ápr. 23. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=kpU7_s_48fg&feature=related letöltöd a leírásban szereplő linket. Megnyitod, bemásolod a gta 4 mappájában és elvileg jó lesz.
2012. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja csak xlive.dll- el nem tudsz multizni. Nekem is írta ki ezt a hibát egyszerű megoldás...: Google->Gta 4 all patches+crack(piratebay) letöltöd. Bemásolod a cracket xlive.dll-el meg mindennel együtt, és felpatcheled. Ajánlom 1.0.7.0 patch-t, mert azzal tudsz multizni. Serial a multihoz:CCKQ2-MJVVM-36VMD-FW9VF-VQRCJ. Ha nem hinnéd el, hogy működik akkor tessék: http://www.youtube.com/watch?v=S5cssTsfdjQ&feature=related


Akinek meg nem működik az elbaszott valamit.


Nekem tökéletes a DLC-kel együtt. ja és Xlive.dll-t majd szedd ki fel kell lennie a Rockstar Games Social Hub-nak a multihoz amit letöröl az 1.0.7.0 patch, de te majd telepísd utána fel

2012. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!