Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KÉpszerkesztő programok?

KÉpszerkesztő programok?

Figyelt kérdés
A photoscape-t hol tudom letölteni??De más is jó lenne de nem találok olyan ami magyar is meghát kezelése egyszerű..stb.Nem vagyok vmi nagy gépes zseni,de szeretnék képrészletet kikockázni,képre írni,összevágni..stb.Ha lehetne olyan linket küldjetek amin már egyből használhatom a programot vagy ahol egyből le tudom tölteni.Előre is köszönöm.
2012. ápr. 22. 20:55
 1/2 PapaJoe ***** válasza:

[link]

Itt minden kérdésedre választ találsz.Letölthetsz könnyen kezelhető,jól működő ,magyar nyelvű szoftvert,amihez kimerítő magyarázat is van,példákkal!

2012. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de mikor már elolvastam mindent és rámentema letöltésre akk nekem valami mappát adott ki tele képekkel.Ezzel hogyan szerkesszek?
2012. ápr. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!