Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok egy jó PS1 emulátort?

Rambo75 kérdése:

Ajánlanátok egy jó PS1 emulátort?

Figyelt kérdés

Egy egyszerűen használható kellene.

ePSXe, PSX kilőve, ezekkel nem működnek a THPS1, 2.

Legalábbis lehet én voltam béna de egy hozzáértőtől kérdeztem hogyan kell úgy csináltam, mégsem jó.

Az ePSXe meg el sem indul tehát az is kilőve.


2012. ápr. 23. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

natív

2012. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

e most nem tudsz olvasni?

Én EMULÁTORT kértem nem PS-t!

De később vagyis KÉSŐBB akarok azt is venni. De nem most!

2012. ápr. 23. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ePSXe a legjobb,én azt használtam minden elindult.

Miért nem fut?Mit csinál,miylen hibaüzenetet ír ki?


Hogy az emulátor hogyan is működik alapvetően a BIOS-tól,Plugin-októl és a plugin beállításoktól függ.A pluginok lényegében olyanok mint egy illesztő program a számítógéped eszközeire.Ezen keresztül kommunikál a PS BIOS az eszközeiddel.Szóval első lépésben ,megkell találnod azokat a pluginokat amik kompatbilisek az eszközeiddel és a BIOS-al.Majd megkell találnod azokat a beállításokat amik a legmegfelelőbb a konfigodnak.


Nagyon fárattságos munka én hetekig szívtam mire sikerült kitapasztalnom,meliyk emulátor milyen beállításokkal működik nálam.

De már nagyon rég volt,a BIOS-ok,Pluginok nevére se nagyon emlkékszek.

Beállításokra meg főleg nem.Szóval a részletekben nem tudok segíteni.


De ha van valami gondod írj és ha tudok segítek.


Emulátorok terén ahogy írtam,nálam az ePSXe működött a legjobban.

A második kedvencem a CVGS,ez működik alapból,nem kell se BIOS,se plugin.Csak felrakod is futnak a játékok.Ezt is kipróbálhatod.

De az a gáz hogy ezeket az emulátorokat ésa hozzá tartozó pluginokat már nem fejlesztik ezért őjabb konfigokon,rendszereken lehet hpgy nem fog működik egyi sem.

Nem tudom mennyire új géped van.de ha nagyon új,akkor szerintem felejtsd el a PS1 amulátorokat.


Minden esetre ha Windows 7-et használsz próbáld meg az ePSXe-t Windows98 vagy Windows XP komaptibvilitási módban futtatni.De ne felejtsd el hogy BIOS-ra és pluginokra is szükség van.


Pluginokat itt találsz:

[link]


BIOS-t torrentről kell hogy beszerezz,keress többet is hogy minél többet ki tudj próbálni.

2012. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb emulátor az eredeti, mama!
2012. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és bocs
2012. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond sőt kösz h linkeltél cask egyenlőre átmeneti megoldás kőne nekem :)
2012. ápr. 24. 16:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és eléggé régi a procim(P4 640) aa ram az újabb az alaplap is de kipróbálom az a GV-set.
2012. ápr. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!