Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szevasztook! Van egy gondom...

Czvianov attila kérdése:

Szevasztook! Van egy gondom az Avast vírusirtóval a Laptopomon!?

Figyelt kérdés
amikor bekapcsolom a laptopot, akkor egy "avast uj verzio installert" hoz be! és ha mondjuk játszok (wolfenstein return to castle, medal of honor..stb) a laptopon, akkor beadja a játék mögé, és nem lehet kilépni a játékbol csak ugy, ha ujrainditom a gépet:/ mi lehet a gond??

2012. ápr. 24. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán telepíteni kéne az újabb verziót, te agyoniskolázott.
2012. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mivan ha én nemakarom? és óránként dobálja, és csak pénzért lehet ujratelepiteni!
2012. ápr. 24. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
mit beszélsz talán amit letöltöél az tul régi verzió én letöltöem a 4et és nem is riasztot és egyszerm egnéztem hogy van már 6 is és frrisitetem
2012. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Töröld le az avastot ha ingyeneset akarsz használj ilyeneket: Otthoni környezetre,felépíthető ,erős ingyenes/fizetős vírusvédelem.

[Ingyenes]

Első csomag.Avast 7 [FREE] + COMODO Firewall +Malwarebytes Anti Malware

2. csomag: CIS Premium 2012 + MBAM

(Comodo internet Security Premium 2012+ Malwarebytes Anti Malware)

2 csomag közűl a 2. erősebb védelem. De te tudod használhatod az avast 4 et is ami semmit sem ér kb.

2012. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kimaradtak a fizetősök.

[Fizetős]


1.Kaspersky IS 2012 + MBAM



2.Bitdefender IS 2012 +MBAM



3.Norton Internet Security 2012 +MBAM

2012. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!