Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Battlefront...

Miért nem megy a Battlefront 2 a gépemen?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbáltam:

win7 a gépem és betettem kompatibilis módba, csatlakoztatva van mikrofon, de szinte 5percenként kékhalált kap meg szaggat...mi lehet vele? És mit lehet csinálni?


2012. ápr. 25. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Előszőr talán írd le,hogy milyen géped van,milyen felbontáson és részletességgel játszol/játszanál ill. ,hogy korábban futott-e..
2012. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
win7, nem futott, mivel csak itt próbáltam, már volt újratelepítve, azóta sem megy, képernyőfelbontás mindegy, semilyenen sem megy, ablakos módban sem, ha ezek kellenek, akkor INtel Core i3 CPU 370, 2,40 Ghz-es a procim, ATI Mobility Radeon HD 5470 a vidókártya, 64-bites a gép (ez az intel core-ból is következtethető), 4 giga a ramom...mi kell még?
2012. ápr. 25. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Kék-halál az szektorhiba a vinyón. Nincs összefüggésben. Telepítsd újra a rendszert.
2012. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már megvolt...akkor másodjára is? :/
2012. ápr. 25. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Szánj rá egy napot és futtasd a töredezettség mentesítést.

Próbálj meg egy másik oldalról vagy verzió Battelfront 2 letölteni.

A kékhalállal vigyázni kell, mert minden egyes fagyásnál újabb szektorok sérülnek. Idő után mehet a kukába a vigyó.

2012. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. ápr. 25. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs mit
2012. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

LEhetséges szektorhiba. Nagyon is!

Én épp ezzel kínlódok.

Amivel alá tudom támasztani.

volt bent egy régi 80-as ide vinyó, kb a közepén egyetlen szektorhibával. Ami gondom volt vele, annyi hogy néha nem bootolt be (ott maradt a logo). Nekem ez fontos volt mert hálózatból indítom a gépet (világ más pontjairól - akár)

Vettem használtam egy 250 GB-os sata1 hdd-t. Mikor ott megnéztem a használtban, nem volt szektorhiba. Haza hoztam, full format - 8 hibás szektor.

Majd jöttek a fagyások, előbb időnként aztán 2 naponta., majd naponta.

Utána futtattam egy hdd regeneratort (boot cd). Pár napig örültem, mert megszűntek a fagyások. Majd ismét jött a fagyás, és végül dobott egy kék halált a gép amin ki is tudta írni a ramot :).

Emellett közben memória, proci és alaplap is cserélve lett próbaként (vga nem mert igp-s alaplapot toltam be próbára). Ott is kék halál :@

szóval ha gázos a vinyó, főleg a elejében akkor bal kézzel a jobb vállad felett dobd laposan a kukába. Egy halk mormogás segít a dobótechnikán, majd vegyél új vinyót :(

remélem segítettem. üdv

2012. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előzőhöz;

konfiguráció:

cpu: Q9400

vga: nvidia gtx460

ram: ddr2 (2GB)

hdd: seagate 250GB (sata1)

deszka: J&W P45D2-ultra

táp: codegen 450W (utóbbi elég vacak :( )

író: PATA, dvd +/- R/RW TSCorp

2012. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!