Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? Windows...

Mi lehet a probléma? Windows bajom van?

Figyelt kérdés

a gépem:

amd phenom II X3

ati hd radeon 5650

4gb ram.


Na szal ez egy gyors gép nincs fél éves. eddig sem volt vele probléma. 1-2 napja gondoltam egyet, mondom kupi van a gépemben, kiszedtem tehát külsőre a fontos cuccokat és leturtam a windowst :D


újraraktam ugyan azt (bár netről szedtem le) win7 ultimate x64

a gépem teljesen üres, és bitangpusztulatosan lassú ötletem sincs miért... idegesítő annyira lassúhogy mindjárt földgöz vágom... csak ati driver van rajta meg advanced care system, tehát még ezekkel is felgyorsitottam de még mindig olyan kis nyomott...


lehet hogy rosz tört windowst szedtem le?

ha ez lehet az oka tudtok nekem linkelni egy megbízható ultimate win 7 64 bit letöltést légyszi? :(



2012. ápr. 25. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de nincs valami kissebb?:) usb-vel szeretném telepíteni
2012. ápr. 25. 19:26
 3/6 anonim válasza:
probálj máshonan letölteni egy uj win 7 20-30 ezertől kezdődik szal igyen letöltöt nem biztos h jó am xp a legjobb mindentámogat a win8 is jó csak angol és éta és nem támogat sok drivert de megéri felteni ha 2 partíciod van pl.
2012. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"am xp a legjobb mindentámogat"


istenem, segíts meg :D



jó lesz annak a 7, azt tedd rá, ami előzőleg volt és kész

ha oem-es volt akkor van kulcsod, szerezz egy origi cd-t


am minden drivert tegyél fel ne csak a vgat

ASC-t meg felejtsd el

CCleanernél több nem kell

2012. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt amit linkeltek is fel tudod rakni pendriveról.


[link]

2012. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végül win8 at tettem fel tom h béta, de megfelel :D egész jo bár kicsit konzol orientált :s
2012. ápr. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!