Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a windiws movie...

Xtina22 kérdése:

Letöltöttem a windiws movie makert és az elsö müvelet után ki jön egy ablak ami nem engedi tovább a készítést idáig nem volt vele problémám?

Figyelt kérdés
De nem ujra let telepítve a gépem új windows van rajta nem az ami régen azota nem tudok videot csinálni mit csináljak?
2012. ápr. 25. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt előbb nem tudtad volna közölni, hisz megirtam, hogy az Xp-hez a sima Windpows Movie Maker kell, ami alapban benne van.

Kontrolláld le:

Start>Minden program és ezek között ott kell lenni.

Ha pedig ott van és eddig nem sikerült vele, akkor vedd elő az XP telepitőlemezét és töltsd fel róla.

De az az érzésem, hogy segitség nélkül neked nem fog menni

2012. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
meg találtam a minden programnál de a probléma ugyan az így jön a másik verzió
2012. máj. 3. 20:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Töröld ki és az XP telepitőlemezéről töltsd fel ujból. Akkor jó lesz.

A probléma onnan eredhet, hogy a kérdésed szerint:

Letöltöttem a windiws movie makert és az elsö müvelet után ki jön egy ablak ami nem engedi tovább a készítést idáig nem volt vele problémám?

letöltötted valami rossz helyről, miközben a géped op. rendszerén alapban rajta volt.

2012. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ismered a Pinnacle videospin programot is?
2012. máj. 7. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!