Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok telepíteni...

Hogyan tudok telepíteni meghajtó nélküli gépre operációs rendszert?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy ASUS Eee PC R051BX-BLK002W-t és nem tudom, hogy hogyan kell rá telepíteni. BIOS-ban sem találom sehol, hogy USB-ről lehessen telepíteni.

2012. ápr. 27. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek fel kell rakni az USB-re az operációs rendszert.
2012. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam... de gépemen nem találom, hogy USB-ről lehessen boot-olni elsőnek.
2012. ápr. 27. 00:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz előbb be kell dugni azt az USB-s cuccot, és újraindítani vele a gépet. Ha akkor lépsz be a BIOS-ba, akkor ott lesz a listán.
2012. ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miért írja ezt ki mikor betöltődik a telepítés és utána pár másodpercre: [link]
2012. ápr. 27. 00:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert rossz a telepítőd. Vagy rossz forrásból, vagy rosszul csináltad.
2012. ápr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj rá XP-t tenni...


Mellesleg: USB CD-Romot rádugod, gép bekapcs, USB boot, telepít, örül.

2012. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én szerintem használd eszt programot usb-telepitésére hogy windows tud telepiteni:NOVICORP WINTOFLASH ha kész akkor már teleiptheted is indicst ujra és nyomd az f12 és usb ha kész akkor 1gyere lépsz és enter telepiti is ha ujra indul akkor ugyan igy de akkor a 2 nél hagyd enter még nincs fel teleipt ve a windows-od
2012. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt használtam: Windows 7 USB DVD Download Tool mert netes haverom is ezzel telepítette és a win7 az msdn-ről származik, tehát módosítatlan és eredeti.
2012. ápr. 27. 12:40
 9/9 A kérdező kommentje:
6/8-nak... szerinted ha lenne USB-s meghajtóm, akkor szórakoznék ennyit vele? -.-"
2012. ápr. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!