Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fujitsu Siemens full üres...

Fujitsu Siemens full üres laptopra windows telepíése?

Figyelt kérdés
Nincs rajta semmi op rendszer beraktam a lemezt először nem valamit kiírt hogy nincs valami boot cuccos aztán SATA-t kikapcsoltam a SATA-t a bios-ba most meg beálíítottam hogy először a dvd meghajtót bootolja bekapcsol itt írogatott ki valamit és az utolsó sorba copyright-os valamit ír ki de a telepítő nem indul el. Mit kéne csinálnom?

2012. ápr. 27. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Alkalmazz írásjeleket, mert így nem érteni belőle semmit.
2012. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval...A laptopon nincs most semmilyen operációs rendszer. Letöltöttem még régebben egy windows 7-et és rá szeretném rakni erre a laptopra. Beállítottam a BIOS-ba hogy a dvd meghajtót bootolja először és a SATA-t is kikapcsoltam. Elmentettem a változásokat majd újraindítottam. Miután újraindult kiírkált valami szövegeket, majd befejezte az irkálást csak pár sort írt és az utolsó valami copyright-os volt. Szóval nem indult el a windows telepítő. Mit tehetnék az érdekében hogy elinduljon?
2012. ápr. 27. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Bootos a telepítő, tehát úgy van megírva a lemez, hogy tudjon róla bootolni?!
2012. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a progival tudsz csinálni ISO file-ből, bootolható Win 7-et.

[link]

2012. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm jó lett de van még egy probléma

mikor bejön a telepítő és egyénire megyek ott nincs semmi meghajtó ezért nem tudom telepíteni. hogy lehet csinálni?

2012. ápr. 27. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lát egy meghajtót sem? Mármint nem látja a merevlemezt?
2012. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ahogy mondod, nem hoz ki semmit az ég egy adta világon
2012. ápr. 27. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban kellene átállítani a merevlemezeknél, hogy lássa.
2012. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!