Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan rar tömörítő program...

Van olyan rar tömörítő program ami nem ismeri a jelszóval védett fájlokat?

Figyelt kérdés
Mármint ha van egy jelszóval védett rar fájlom akkor ha az adott progival nyitom meg elvileg jelszó nélkül megnyitja?

2012. ápr. 27. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, különben nem lenne értelme jelszóval védeni egy állományt, ha azt bármi automatikusan megkerülné.


A tömörítő ha egy jelszavas állományt tömörít, akkor archívum lesz az archívumban. A külsőt kibontod, megkapod a belsőt, amit a jelszó ismeretében lehet tovább bontani.

2012. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet de akkor van a nagy gond ha nem ismerem a jelszót
2012. ápr. 27. 22:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a castle story hoz kellene ahoz nem ismerem a jelszót.
2012. ápr. 27. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered a jelszót, akkor ez van, szerezd meg valahonnan.

A program nem fogja "megkerülni" neked, mert nem tudja, ha nem támogatja a jelszavas formátumot, akkor egyszerűen nem fogja kibontani, mert képtelen lesz értelmezni.

2012. ápr. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy megnyitja csak figyelmen kívül hagyja a jelszót.
2012. ápr. 28. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor leírom én is, mert látom egy embernek nem hiszel. a jelszavas fájlt NEM lehet megkerülni. Ha nem tudod a jelszót, akkor vége. Ez nem egy ajtó, hogy átmászol a kerítésen és kész. A jelszó segítségével tömöríti ki a fájlt. Ha nincs jelszó akkor egy használhatatlan adathalmazt kapsz és annyi... Szerezd meg máshonnan a fájlt. Más lehetőség nincs...
2012. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!