Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen menne a W7 Gamer...

Ezen a gépen menne a W7 Gamer Edition, úgy hogy menjenek rajta a játékok?

Figyelt kérdés

CPU: - AMD Sempron 2600+

VGA: - Asus En 210 silent 1GB 128Bit

Ram: - 1GB Kingston

Winchester: - Samsung 320 GB

Optikai meghajtó: - Samsung DVDRW (író, olvasó), Sony CDRW

Alaplap: -Asrock Sata II

Tápegység: - Chieftec CTG-400

Hangkártya: - Nvidia Nforce 5.1 (alaplapi)

Internetkártya: - Tenda L8139D

Ház: - Super Power


2012. ápr. 28. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Valszeg felmenne rá a rendszer, de a játék felejtős. :) Erre a gépre XP kell, ha játszani is akarsz olyan játékokkal, amik mennek rajta.


A mindenféle "Gamer Edition" és társait pedig nyugodtan felejtsd el. Ezek mind buherált windowsok, amik vagy működnek, vagy nem. Sokkal jobb, ha fogsz egy nyers, tiszta rendszert és /csak azt/ teszed be alá, ami neked kell. Stabilabb. Fényévekkel. Szerintem. ;)

2012. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! Most is XP van rajta csak sokan mondták hogy a W7 Gamer Edition nagyon jó! De akkor nekem nem kell ha nem futnának rajta a játékok! Mert nekem ezek a játékok kellenek hogy fussanak rajta: Alien vs Predator 2010, Forma1 2010, Grid, Dirt2, Cod4, Ghost Recon! :))
2012. ápr. 28. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind fut XP-n is gond nélkül, de ezen a gépen jó ha minimumon elindulnak a kiszemelt játékok és nem diavetítésként. Tényleg nem akarom letörni a kedved, csak gondoltam jobb ha szólok...
2012. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amiket felsoroltam azok már rajta vannak és nagyon szépen futnak rajta! A Grid az maxon is megy! Az Alien az közepesen! A Dirt2 az közepesen! A Forma1 is maxon!


És ahhoz képest hogy ez a gép szeptemberbe lesz 7 éves ahhoz képest nagyon sok játék fut rajta! Még a GTA 4 is fut rajta csak az persze minimumon de azt letöröltem mert nem jött be! Ja és a WRC is rajta van az is közepesen megy!

2012. ápr. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!