Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan Tudom használni az...

Hogyan Tudom használni az Orbit Downloader programot beatport zenék letöltésére?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Indítsd el a programot, legyen bekapcsolva.Tedd le a tálcára, és nyitsd meg a Grab ++. Ezt úgy is teheted, hogy a tálcán lévő ikonra jobb klikk, és kijön egy panel, abban meglátod a Grab++, és rákattintasz.

Ezek után rámész az oldaladra, és kiválasztasz egy zenét. Ahogy elindul a zene, egyből a Grab++ ablakban megjelenik a neve, elöl egy kis négyzettel. Ezt kipipálod, és rákatt lent a downloadra.

Az orbit a C meghajtón download mappát csinál magának, és oda tölti le.

Amúgy ezzel a módszerrel más oldalakról is lehet tölteni. pl. a youtube-ról videókat.

Erre én jöttem rá nagy nehezen, nem volt segítségem, és remélem neked is sikerül, de ha Internet explorered van, akkor más variációt is tudok mondani.

2009. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nergal90 válasza:
hello! Követtem minden lépést ahogy irtad de csak youtube nál tudtam elérni hogy a grab észlelje a videót.beatportnál semmi...segitség kéne hogy valahogy meg hackeljem a beatportot. :) mert nekem nem a 2perces be mutató hanganyagra van szükségem hanem a full track-re. Youtube-on láttam egy vidit valami letöltö progiról ami a zene linkje és sorszáma alapján keresi meg a zenét és tölti le.de nem tudom azt se megszerezni.mobilnetem van sajna szóval semmi warez.help!!
2013. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!