Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem ismeri fel az új patront...

Kova 55 kérdése:

Nem ismeri fel az új patront az epson sx 218-as nyomtatóm. Resetelni kéne. Hogyan kell megcsinálni? Valahol olvastam, hogy le kell ragasztani valami csatlakozási pontot ez igaz?

Figyelt kérdés
Folyamata?

2012. ápr. 28. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Epson nyomtatóknak, van egy olyan csodálatos dolga, hogy nem mindegyik után gyártott patront fogadja el. Ha nem ismerte fel, utána nem is nagyon akarja majd, de egy eredeti patronnal tudod azt resetelni. Ha pedig eredeti volt a patronod (de akkor nem lenne ilyen hiba), szerviz. Én is próbáltam a leragasztós módszert, amíg rá nem jöttem az előzőben leírtakra, nekem nem működött.
2012. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy reseteljem az eredetivel?
2012. ápr. 28. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát veszel egyet ami tele van. Megnyitod a tintapatron cserélőt, és kicseréled, azután működnie kell!
2012. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tintapatron cserélő? bocs,de az nem tudom hol van pontosan
2012. ápr. 28. 15:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a fekete fogyott ki és beraktam ez eredetit utána meg az újat és most se jó.
2012. ápr. 28. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
de eredeti fekete volt és full tele?:D
2012. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja nem,,de azt már resetelték.Szóval akkor most ha veszek 1 eredeti feketét akkor már utána vehetek bármilyet,és tudom vele resetelni a többit?
2012. ápr. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!