Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol van az ati catalyst...

Hol van az ati catalyst control centernek a parancsikonja?

Figyelt kérdés
letöltöttem már az összes létező verziót de egyik se képes adni egy parancsikont amivel el tudom inditani. a jobb click tulajdonságoknál sincs

2012. ápr. 29. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj ha az összes verziót letöltötted és telepítetted.Felmész a [link] oldalra és a te oprendszeredre és videokártyádra valót szedd le.Telepítés után bekerül az automatikusan induló progik közé és általában a tálcán kint van az ikonja.Ha mégsem(amit kétlek)C-programfiles ati... és a parancsikonjánál jobb klikk és parancsikon létrehozása.
2012. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az óra mellett van a CCC ikonja. Esetleg elrejtve, tehát a jobbra/felfelé mutató nyílra először rá kell kattintani... Persze csak akkor lesz ott, ha a letöltés után fel is telepítetted.
2012. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: pont onnan töltöttem le ami kell, először manuálisan, majd egy program segítségével amit onnan lehet letölteni. Ez automatikusan felfedezi mi kell nekem és tölti --> telepíti. De sajnos miután ezeket fel telepítettem, 800x600 4 bites kép fogadott.



2.válaszoló Ott sincs, mindent végig kutattam valamiféle parancsikon után.



Egyéb ötlet?

2012. ápr. 29. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg először nem telepített, hanem eltávolított... Szóval most indítsd el újra a telepítőt.
2012. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam tizszer
2012. ápr. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!