Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Egy zenének csak...

Dikteso kérdése:

Hogyan lehet Egy zenének csak az énekrészét leszedni?

Figyelt kérdés
Van-e olyan vagy olyan oldal ahonnan le lehet szedni, a zenéket de csak az énekrészüket, a zenére nincs szükség. Csak ének.
2012. ápr. 29. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen program vagy oldal.
2012. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még mindig sehogy.
2012. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te vagy ebben a témában a századik. Neked sem lehet, sajnos...
2012. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és valahogy nem lehet megoldani mert láttam youtuben h át van mixelve és csak az ének van rajta és uj alapot!zenét csinálnak neki!
2012. máj. 4. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet megoldani, ha a kiadó vagy stúdió kiadja az anyagot, amiben külön van a hang és a zene, majd azt használják fel amelyiket akarják.

De az a szám, amiben minden egyszerre jelen van, nem lehet szétválasztani.

2012. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem!

És azt honnan tudom hogy a kiadó kiadta úgy és honnan tudom leszedni vagy megszerezni?


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. máj. 5. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Multitrack vagy multi-track az eljárás neve, és nekem egy ilyen csomag is ezen a néven szerepel.


Ezt nem feltétlenül fogják automatikusan megjeleníteni, hiszen ott van benne a zene összes része, amit szabadon fel lehetne használni. DJ-k szokták ezt talán megszerezni, mert ők ilyen részekből építik fel a zenét, vagy pedig az előadó rendelkezik vele. Én például az egyik előadó saját oldaláról töltöttem le, mert ők osztották ezt meg (ez persze underground volt, a pop-ipar máshogy működik, őket a bevétel érdekli, és ingyen aligha adják ki a pénzt fialó számokat, főleg annak alapjait).

2012. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Átlinkelnéd léci ahonnan te szoktad leszedni! Köszi a választ!
2012. máj. 6. 10:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen oldalról vagy gyűjtőről, ez 1 db együttes 1 db száma volt a saját hivatalos oldalukra kirakva. Mással nem is találkoztam.
2012. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!