Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptomomon, fent van az IE8...

Zsuzsa128 kérdése:

A laptomomon, fent van az IE8 böngésző, és ha bekapcsolom azon nyomban lefagy, és nem is tudom újra indítani, csak úgy ha kiveszem az aksiját. Már másik verziót is problémám, de azzal is ugyan ez a gondom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt voltam Németbe ,és ott töltöttem le az IE-t és azóta hiába törlöm ,és telepítem újból fent az oldal tetején valami maci féle jön be mint kereső és német nyelven jön be. Lehet hogy ez okozza a lefagyást? Hol tudnám azt kitörülni. Sajnos a munkámhoz csak az IE böngészőt tudom használni mert az oldal csak azzal kompatibilis. Ezért lenne rá szükségem,de már nem tudom mit kezdjek vele ,és félek hogy asok aku ki szedéstől a gépem megy tönkre. Ha tud valakinek van ötlete kérem segítsen . Köszönöm .
2012. ápr. 30. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A bővítmények között nézzél szét, lehet bepakolt valami bővítményt és azt futtatja. Az újratelepítés is megoldás. IE9-nél is ezt csinálja?
2012. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi . Igazad van . Tegnap délután megtaláltam ,egy macifej,és fűlhalgató van a fején 1 olyan keresőt állított be magának. az okozta a hibát . {sajnos a nevét elfelejtettem azért írtam ilyen bután}

szerencsére most szépen mükszik.

2012. máj. 1. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :-)
2012. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!