Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A blue ray formátumu filmeket,...

A blue ray formátumu filmeket, csak akkor nézhetem meg ha kiírom egy blue ray lemezre?

Figyelt kérdés

kezdő vagyok ezekkel blue rayekkel.

leszedtem egy filmet de a szokásostól eltérő módon ez nem egy film formátum, hanem egy teljes menürendszeres blue ray cucc.. két mappa van és minden mappában egy rakat másik mappa, tehát nem video formátum, hogy játszam ezt le? külső winyóm van és egy blue ray lejátszóm... :(


2012. ápr. 30. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
esetleg konvertálnám, de nem tudom, melyik fájlt konvertáljam, mert ez egy rakat ismeretlen fájl meg mappa... nincs mit konvertálnom benne..
2012. ápr. 30. 19:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint DVD-nél. Pl. PowerDVD-ben kiválasztod, hogy lejátszás mappából, és betallózod neki. Ha csinálsz belőle lemezképet, akkor berakhatod Daemon Tools-ba, és akkor meg lemezként is kezelheted.
2012. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de blue ray lejátszónál,hogy választhatom ki, hogy lejátszás mappából? nem gépen akarom lejátszani, mert más a hz.. ( nem tudmom mi az,de tv-n és lejátszón olyan finom a mozgás... meg konzolokon is olyan kellemes.. a pc- az olyan gagyi maradt :s
2012. ápr. 30. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a PC-n akarod lejátszani, akkor miért ide került a kérdés? Jó kérdés? Van szórakoztató elektronika kategória, és az ottaniak még tán ismerik is az asztali lejátszókat.


De ha már mégis itt vagyunk, akkor javaslom, hogy konvertáld át valamire. Beírod google-be, hogy rip blu-ray, és esélyesen találsz hozzá programot is, tutorialt is, meg ami szem-szájnak ingere.

2012. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért írtam ide, mert a számítógépen, programokkal kell lehetővé tennem azt, hogy ott lejátszhassam... de velem lehet kötekedni benne vagyok :)
2012. ápr. 30. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha inkább a második bekezdésre koncentrálnál?
2012. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már kissebbre konvertálod nem egyszerűbb kissebbet tölteni ?:)
2012. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!