Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows nem tudja betölteni...

A Windows nem tudja betölteni a helyben tárolt profilt. Ezt okozhatja az hogy nem elegendőek a biztonsági engedélyei vagy hogy megsérült a helyi profil. Mit takar ez a hibaüzenet és mi a megoldása?

Figyelt kérdés
Ha ezt leokézom sem tölt be semmit, vagy az userinit.exe, vagy az explorer.exe-re panaszkodva leáll. Az érdekes az, hogy rövid időn belül több laptopon is előjött ugyanez. Csökkentett módban sem indul. Hiába telepitem újra, kb 5-10 újraindulás után megint ez az eredmény. Semelyik laptopon semmilyen viruskereső nem talált semmit. Kérem aki tud segitsen, mielőtt megőszülök, köszönöm!
2009. jún. 23. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vágod az angolt, de itt van egy lehetséges megoldás:

[link]

[link]

2009. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyjából megértettem, de csökkentett módban nem indul el, mint az első linken lévő megoldás javasolja, hanem újraindul. Ha már egyszer megtörtént, csak a reinstall marad, sehogyan sem tudok belépni, hogy pl. egy új felh. fiókot létrehozzak. De reinstall után is előjön újra és újra, max. 10-15 bekapcsolás után.
2009. jún. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!