Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a . Srt fájlokat...

Hogyan tudom a . Srt fájlokat megnyitni?

Figyelt kérdés
Win 7-em van, letöltöttem egy pár filmet, és azoknak mindnek ez a kiterjesztése, van mellettük vmi ellenőrző fájl egy kóddal, ami .sfv -s nem tudok velük mit kezdeni...

2012. máj. 1. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az egy felirat az azonos nevű filmhez. Megnyitni nem kell, megfelelő lejátszó - pl. KMPlayer - tudni fogja a dolgát...
2012. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tamasoft ***** válasza:
Érdekességképpen nyisd meg egy szövegszerkesztővel. A film szövegkönyvét fogod látni az aktuális nyelven.
2012. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jjjjaaaa, na de hogyha egy ilyen szöveges fájlom van, meg egy fájl ellenőrzőkóddal, akkor hol a film? ...nemértem...
2012. máj. 1. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Előbb is feltűnhetett volna, hogy 10Kbyte-ba nem fér bele egy film...
2012. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vágom, ezt elnéztem, de ott van még egy .sfv-s fájl, de arra a neten azt láttam h vmi ellenőrző kód van benne, na ezzel mi legyen?
2012. máj. 1. 22:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha nincs film, akkor az sem kell, de ha lenne se kéne...
2012. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tamasoft ***** válasza:

Az .svf alkalmas arra, hogy -ha van- a vonatkozó nagy méretű állományt (pl. filmet) leellenőrizd, megfelelően letöltődött-e, illetőleg amennyiben több darabból lett összeállítva, az megfelelően működött-e.


Commander kell hozzá, kijelölöd az .svf fájlt, -- fájl menü -- ellenőrzés (ellenőrző fájl alapján) menüpont. A Commander lefuttatja, és kiírja az eredményt.


Ma már ritkán használjuk, régen (10 éve) nagyobb jelentősége volt.

2012. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen igen ezt találtam én is, na de ha nincs film letöltve, akkor mire az a sok giga?
2012. máj. 2. 21:31
 9/14 A kérdező kommentje:
a film maga 1,7 gigás, amit találtam benne, az a sample.avi, ami a... nem is tudom az mire jó, meg annak az ellenőrzőfájlja, továbbá, a szöveg-tartó fájl, meg még egy ellenőrző fájl, na de akkor mit töltött le filmet?
2012. máj. 2. 21:34
 10/14 tamasoft ***** válasza:
Ha ez egy kérdés, fogalmazd újra, mert így nem értjük.
2012. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!