Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Norton Ghost rendszermentés...

Forgital kérdése:

Norton Ghost rendszermentés bootmgr hiba?

Figyelt kérdés

Korábban csináltam egy win7 rendszermentést, de mint utólag kiderült hiányosan, mert a 100mb-os partíciót nem mentettem le. Azóta a rendszer összeomlott és vissza akartam állítani abba a korábbi állapotba, de mivel töröltem és újraformáztam azt a 100mb-os renszerpartíciót is ezért a visszaállítás után hiányzó BOOTMGR üzenet fogad.

Próbáltam a telepítőlemezzel a javítást, de az sem hozott erdményt.

Valami ötlet??



2012. máj. 3. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lerobbantod azt a 100 MB-os valamit, felrakod egy partícióra a WIN7-et, aztán csinálsz a partícióról egy mentést. Utána már jó lesz...
2012. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát gyakorlatilag felrakok új WIN7-et és azt írom felül a mentettel??
2012. máj. 3. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hirtelen ötlet. Biztos javítható ez a hiba, csak én nem tudom, hogyan. Én is így használom már XP-s korom óta, hogy oprendszer egy partícióra fel, driverek, programok fel, aztán testreszabás és ha gond van, akkor Norton Ghostos mentés visszaállítása, ami egy másik partíción van. De ha laptopod van, akko várj ezzel a 100MB-os kérdéssel, hátha valaki tud valami okosabbat...
2012. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De a Win7-ben van ilyen lehetőség alapból nem? Valami helyreállító lemez készítése, de még nem próbáltam.

Én is használom a ghost-ot de xp-nél.

2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen a WIN7-ben, de én olyan régen ezt használom - 10 éve XP-s korok óta -, hogy ennél a jól bevált módszernél maradtam...
2012. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani! :)

Felraktam teljes formázás után egy WIN7-et és amint felment bootoltam a Norton Ghost-al és rátelepítettem a régi mentést amit csináltam.

Ezek után gond nélkül elindult! :)

Aki hanlóan hozzám figyelmetlenül csak a C-t ghostolja az a visszaállításkor ne nyúljon a 100MB-os partícióhoz vagy tegyen fel egy szűz WIN7-et és arra csináljon visszaállítást!

2012. máj. 4. 06:16
 7/7 anonim ***** válasza:
.. vagy szedje le azt a 100MB-os cuccot és akkor tényleg csak a "C" kell elmenteni...
2012. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!