Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem torrentel a Sims...

Letöltöttem torrentel a Sims 1 kiegészítőket. Iso fájllal nem boldogulok. Hogyan továbB?

Figyelt kérdés
Sikerült letöltenem, de az iso fájlt nem tom megnyitni, valaki ajánlotta a daev.. (nem tom hogy kell írni) nevű programot, de az nem csak akk kell ha ki akarjuk írn ia CD-re? mert én csak a gépen szeretném lejátszani! De nem tom megnyitni! Léccy valaki segítsen :S
2009. jún. 23. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy valaki nem tud olyan torrentes linket a sims1 kiegészítőnél ami nem iso fájl? mer én nem találtam nagyon :s
2009. jún. 23. 18:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Deamoon tools-t letöltöd feltelepíted és aztán a jobb alsó sarokba lesz egy szürke kör benne egy kis kék villámmal. Elővarázsolod a helyi menüjét (jobb gombbal rákattintasz) aztán a menüben megkeresed a Virtuális CD/DVD rom-ot(vrtiual CD/DVD rom), azon belül lesz egy olyan, hogy virtuális eszköz 0[F:] -üres- (vagy bármi más betű is lehet a szögletes zárójelbe) aztán megint előjön egy menü ahol kiválasztod azt, hogy kép csatlakoztatása (mount image) és bejön egy ablak ahol kitudod keresni a Simnek az iso fájlját.
2009. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm letölttöem, küldök linket, mert megakadtam... :S


[link]

2009. jún. 23. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így és elvileg most kéne elindulni a telepítésnek. De ha nem akkor meg sajátgép és a meghajtók közül kiválasztod a G-t és megkeresed a Sims1-hez való telepítő fájlt (steup.exe vagy instal.exe esetleg autorun.exe)
2009. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!