Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1080p-s HD film akadozik, miért?

1080p-s HD film akadozik, miért?

Figyelt kérdés
Az 1080p-s HD filmek akadoznak a gépemen, pedig nem gyenge a gép :/ Mivel játszam le őket? Lejátszó+Codec pack ajánlatokat várok. Ami most fent van: KMplayer, MPclassic, és a K-lite codec pack. A filmek mennek, de van bennük akadozás, ami zavaró tekintve, hogy a gépnek vígan vinnie kellene őket :/

2012. máj. 4. 14:35
 1/6 lindmayer ***** válasza:

a vlc-vel nem szokott problémám lenni

ha a gép új korábban szépen vitte ezt a felbontást, akkor sok szemét gyült össze a rendszerben: egy tisztítást kéne végrehajtani

de ha mindig is fennállt a probléma, akkor lehet hogy valójában nem is olyan erős, például egy integrélt vga-val akadozhat

2012. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
FX 4100-as proci és HD 6770 diszkrét VGA van benne, szóval menni kellene, VLC-vel is akadt :/ Tanácstalan vagyok az ügyben :/ A 720p-s filmek nem akadnak. Codec-ből csak a K-lite van fenn.
2012. máj. 5. 01:38
 3/6 lindmayer ***** válasza:
akkor én is tanácstalan vagyok
2012. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ha letöltöd az ACE Megapackot [link]


És lejátszóként a BSPlayer-t, akkor tökéletsen fog működni !: )

[link]

2012. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tölsd le a vlc lejátszót
2013. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

min akor ha a film nem jó ezt ugy értem igen 1080p de honan töltödle ajánlom a www.onlinefilmekingyen.com/quality/brrip-1080p-hun-dub/

ott kiválasztod a bdrip 1080p beálítást ha androidon názed akkor az a chromal nyistmeg a kiválasztot filnél (goo linket válaszd náhe hibát ir ki de ha bejelented akor pár napmulva jó lesz ) ott hoszan nyomod a play gombot akkor kiadja a video letöltését ara meny rá egy óra alat letölti 800p ben néha 1040p ben is remélem ezel sokat segítetem ja vidoplayback néven tölti le de soha ne nevezt át az androidos készülékeden hanem át másolod a pc re és ott nevezheted át ja 2-3 GB ban tölti le ha kevés a helyed a pc den vagy az androidos készülékeden akkor ajánlom ezt [link] ott regisztrálsz és kapsz igyen 50 GB tárhelyet de ha előfizetsz akkor 5 TB is lehet a felhőd és tölds le a mega alkalmazást androidos készülékedle ott belépsz és ott is ugyan azt tudod csinálni mint pc én csak androidon azt is mutatja hogy megyit használtál el az ingyenesből vagy ha előfitetél akkor azt is mutatja sok szerecsét hozá nekem ez mindig bevált és a 1080p oldal mp4 formátumba tölti le akkér a tv is lejátsza

2017. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!