Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-en hogy lehet...

Windows 7-en hogy lehet teljes képernyős játékokat windows ablak módba futtatni?

Figyelt kérdés

Alapból pl. a Swat4 csak teljes képernyőt támogat de valamiért szarkaszik a videokártyám 3D-s megjelenítője (Asus Nvidia ENGT220 !volt szervizbe is!) de ez csak teljes képernyőbe.

Windows módba nem nagyon csinál ilyet.

Hogy lehet windows ablak módba futtatni teljes képernyős alkalmazást?



2012. máj. 4. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ALT+Enter :D általában nekem müködik akármelyik játékban :D de amúgy options :D
2012. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eddig nagyon kevés játékkal találkoztam aminek nem lehett beállítani az optionsbe, hogy windows módba menjen (már nem tudom pontosan mit ír, valami ilyesmi). Persze van néhány gagyi játék amiben ilyet nem lehet vagy egyántalán nincs is benne beállítás.
2012. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Swat4-be sincs csak fényerő meg textura minőség meg kontraszt beállítás. Alt+Enter nem csinál semmit...
2012. máj. 5. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:

REMÉLEM SEGÍT RÉGEBBI JÁTÉKOKNÁL NAGYON JÓ


[link]


[link]


[link]

2015. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!