Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok tenni hogy fusson a...

Mit tudok tenni hogy fusson a battlefield 3?

Figyelt kérdés
Nem tudom mért de folyton kifagy a bf3, már minimumon van és még így is kifagy :S mit tegyek? A gépem adatai: Nvidia GeForce GT 440 DDR3 1gb-s videó kártya, 3GB RAM, cpu: Intel Core 2 Duo 2.6GHz, op.rendszer Windows 7 32 bites. A minimum gépigénynek megfelel de mégis kifagy :S Min gépigény: CPU: CORE 2 DUO 2.4 GHZ, 2GB RAM, VGA: NVIDIA: DIRECTX 10.0 COMPATIBLE WITH 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 SERIES WITH NVIDIA GEFORCE 8800 GT OR HIGHER PERFORMANCE). A kérdésem tehát h szerintetek mit csináljak vele h ne fagyon ki?? esetleg húzzam a procit?

2012. máj. 4. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Például nem szar irodai kártyán kéne futtatni, hanem olyanon, ami el is bírja.
2012. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem hasonló gépen viszi lowon :D a procit is huzhatod de fölösleges :D a legegyszerűbb ahogy gondolom tört akkor kell hozzá pár tapasz :D
2012. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fagyott 4 magos 3,6-os gépen HD 6770-el... az ultra alatti beálítást (asszem high) használtam a sebesség jó volt, ment mint állat, de fagyott :S ez az átka a tört gémeknek :/
2012. máj. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!