Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy ne alapból a c-meghajtóra hanem a d-re telepítsen?

Figyelt kérdés
Most az a helyzet, hogy letöltöttem egy játékot, amikor rámegyek minden kérdezés nélkül elkezdi a c meghajtómra kibontani, azt is rejtett mappába. Amikor csináltam neki helyet, hogy egyáltalán az is elférjen, rámentem és a kiválasztható lehetőségek közül nem volt ott a d-meghajtó és egyszerűen már nem tudok neki több helyet csinálni. Na és a kérdésem az lenne, hogy betudom-e állítani, hogy a ne a c meghajtóra, hanem a d-re szedje? Előre is köszi!

2012. máj. 5. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Az újonnan telepített programok alapértelmezésben a C:\Program Files mappába kerülnek. Amennyiben túl sok programot telepítettél, és átláthatatlan a Program files mappa, vagy esetleg másik partícióra, meghajtóra szeretnéd telepíteni ezentúl a programjaidat, akkor megváltoztathatod az alapértelmezett telepítési mappát a regisztrációs adatbázisban.


A Start Menü keresőjébe írd be, hogy regedit, nyomj Enter-t. A Registry Editor bal oldalán menj a


HKEY_LOCAL_MACHINE » SOFTWARE » Microsoft » Windows » CurrentVersion


kulcshoz. Keresd meg a jobb oldalon a ProgramFilesDir kulcsot, kattints rá duplán, majd a megjelenő párbeszédablakban add meg az új mappa útvonalát. A változás újraindítás után lép életbe.

2012. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél!
2012. máj. 8. 15:34
 3/4 anonim válasza:
és a letöltést hogy lehet beállítani?
2012. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én ezzel amódszerrrel csinaltam, aztán az lett a kovetkezenye h mst semmit nemtudokelinditani mert azt irja indenre h az eleresi utvonal hibas. mi amegoldas?
2019. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!