Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A PowerPoint-hoz ki ért? Egy...

A PowerPoint-hoz ki ért? Egy kis segítségre lenne szükségem, mert elakadtam. :[ (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, kaptunk egy feladatot: PowerPoint-ban kell prezentációt csinálnunk.. nos, letöltöttem a Microsoft Office PowerPoint Viewer 2003-as verzióját, de már ott megakadtam, hogy hogy kell megnyitni, ugyanis kidob egy ablakot, méghozzá ezt: [link]

És ugye a fájlnévhez kéne valamit csatolni, de nem tudok mit.. és ugye ha oda nem teszek semmit, akkor nem tudom megnyitni a PowerPointot és így el sem tudom kezdeni az egészet..

Ebben kérném segítségeteket, hogy mit is kéne oda csatolnom?! Életemben nem PowerPointoztam, és sajnos fogalmam sincs mit hogy kell.

Nagyon szépen köszönöm mielőbbi segítségeteket! :)



#PowerPoint #microsoft office powerpoint viewer
2012. máj. 5. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos az általad letöltött programmal nem fogsz prezentációt készíteni, mert az csak egy PP "néző" (viewer) progi. Ez annyit tesz, hogy le tudsz vele játszani PowerPoint-al készített dokumentumokat, de nem tudsz újakat csinálni.

A prezentáció készítéséhez egy komplett Office 2003 szükséges, aminek része a PowerPoint 2003. Csak az ugye nem ingyenes...

Ha ingyenes Office típusú alkalmazást keresel, akkor talán ez a legjobb választás:

[link]

Magyar nyelvű, freeware, és van benne prezentációkészítő program.

2012. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Te jó ég, hülyeségem határtalan :D

Örök hálám, köszönöm!

2012. máj. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!