Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A videókamerámhoz ( Panasonic...

A videókamerámhoz ( Panasonic SDR-S15 ) hez kellene a program amelyel vágni és szerkeszteni lehet. Win 7 hez. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 13:41
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Ezeket a programokat nem kifejezetten egy kamerához készitik, a kamerához csak driver kell, ha a windows nem ismerné fel (de szerintem nincs ilyen gond)


Sok program van ami ilyeneket tud (mármint vágás és szerkesztés) :


- Adobe premiere

- Sony Vegas Pro

- Power Director


Az utolsót ajánlom, ha most ismerkedsz a dologgal, viszonylag egyszerű használni, de elég sok mindent tud.


Sok sikert.

Üdv.

2012. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kuldenél nekem linket is? a moovie makert használom, de elég gyenge. Már valami komolyabb jó lenne

Elore is koszi szépen

2012. máj. 5. 14:47
 3/3 anonim válasza:

függ attól, hogy mit is szeretnél vele csiálni, mert effektekhez már egész más fajta kell mint például simán megvágni, összevágni videókat.

az előttem író jó programokat írt, ezeket töltsd le és kísérletezz:D(linket meg minek kérsz, beírod googleba pl premiere pro torrent vagy akármi)

2012. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!