Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ASUS M2V-MX SE tartalmaz...

ASUS M2V-MX SE tartalmaz alaplapi VGA-t, de ezt nem tudom a gépemre feltelepíteni. Hol tudok letölteni hozzá egy jó drivert? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap újratelepítettem a gépemet, egy 2 magos proci,egy ASUS M2V-MX SE alaplap és 2 giga ram van benn, de VGA nincs csak alaplapi. Újratelepítés elött tudtam rajt videót nézni, játszani flashjátékokkal. Most egy videót, filmet sem tudok megnlzni, egy ablakmegnyitás is úgy történik hogy csíkozik a kép, de a gép az ugyanolyan gyors csak gondolom nincs fenn a VGA driver, de eddig nem találtam megfelelőt hozzá, mindengyik driverrel amit felraktam megmaradt a probléma. Valaki tud egy jó drivert hozzá?
2012. máj. 5. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyártó oldalán meg se nézd.


[link]

2012. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. máj. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!