Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám ÉLVEZHETŐVÉ...

Hogyan tudnám ÉLVEZHETŐVÉ tenni a GTA IV-et a gépemen?

Figyelt kérdés
Videokártyám, memóriám minden jó hozzá...egyedül az a gond hogy nem két magos a procim :/ És hihetetlenül akad.. engem nem érdekel a grafika csak ne fagyjon ennyire. Grafikát minimumra állítottam mindenhol, a képernyőfelbontást is stb. még játékgyorsító programot is használok.. de élvezhetetlen a játék. Van segítség??
2012. máj. 5. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha 1 magos a procid semmi modon nem tudsz micsinálni! max egy új minimum 2 magos jó kis proci vételével!

de ha a proci ilyen sz** kétlem hogy a vga és a ram elég lenne!

ird le a konfigod inkább!

2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy egymagos ezeréves valamivel próbálkozol? Ez komoly?
2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki esetleg a GTA IV LOW END GS edition-t . nekem igen régi a gépem. (1magos 2400mhz-s proci. 3giga ram. meg egy integrált ATI Radeon HD3100as 256os videókari) és ez a verzió élvezhetően fut. nem akadozik. nagyon ritka ha belassul.
2012. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1 magos procival ne is csodálkozz! Dobd ki a kukába .dd

Amúgy nekem is szaggatott néha a GTA4 nincs olyan gép amin teljesen tökéletesen menne. De eleve ha a procid nem éri el azt a szinten eleve elsem indul normálisan. Ráadásul a GTA4-ben a proci számít a legtöbbet. Legalább egy 2.5 ghz-s core2dou vagy egy 3ghz-s amd athlon kell bele ráadásul az általad soknak vélt memória az mennyi? Ide el kell 3-4GB RAM + a VGA-d is jó ha azért 1GB-s. Ha leirod a gépednek az igényét elmondom mit cserélj ki.

2012. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. máj. 5. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és ha azt letöltöd amit én javasoltam (GTA IV LOW END GS EDITION) lődd ki indítás előtt a vírusírtódat mert lefogja törölni a run.exe jét (az a crackje) és anélkül el sem indul . de nincs benne vírus nem kell félni :) én régóta használom szerintem régi gépre ideális.
2012. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok hogy mi a megfelelő és mit kéne cserélni, de sajnos nem így megy ez hogy csak úgy veszek egy gépet..mert erre az alaplapra nem lehet 2magos procit illeszteni ..csak arra vagyok kíváncsi ezzel lehet e kezdeni valamit. Azt a GTA IV LOW END GS-t honnan tudnám megszerezni?:O
2012. máj. 5. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
pl thepiratebay ről .. torrent oldalak :) utorrent progi szükséges hogy letudd tölteni. írj privátot és segítek ha nem találod
2012. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Írtam!
2012. máj. 5. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel a grafika, akkor töltsd le a "GTA 4 Low End Pc " Patchet. Ezzel a leggyengébb tesztelt processzor amin futott azt hiszem intel 1.8 Ghz(1 mag) bár azon kicsit akadva, de gondolom annál azért jobb processzorod van.
2013. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!