Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet lecheckolni hogy...

Hogy lehet lecheckolni hogy eredeti-e a WINDOWS?

Figyelt kérdés
Win95 alatt, internet nélkül

2012. máj. 5. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vezérlőpult rendszer és a legalján ott kell lennie a termékazonosítónak és mellette egy logónak hogy eredeti.
2012. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és ha megvan crackelve?
2012. máj. 5. 20:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Keresd ezt: WGA. Vagyis Eredeti Windows, valódi előny.
2012. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

WGA-val vigyázni kell, mert ha működésbe hozod és átvizsgálja op. rendszeredet és ha nem eredeti vagy be volt kapcsolva az aut. frissités, akkor könnyen olyen ablak telepedik a képernyőre, ami idegesitően sokszor felvillan kb. ezzel a szöveggel:

Lehetséges, hogy Ön szofverhamisitás áldozata lett!

2012. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha jó a krack átmegy a microsoft teszten és eredetinek látják ők is és lehet frissíteni.
2012. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem azért érdekelne mert hozzámjutottott egy régi win95-ös lapi, de ha nem eredeti lenne, akkor felfrissíteném win98-ra az usb meg a wifi kártyák miatt.
2012. máj. 6. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Mivel a Windows95 már régóta nem támogatott operációs rendszer, aligha érdekli a Microsoftot. Frissitést nem küldenek hozzá, az biztos, pentdrive se működik vele (USB eszközt még a Win98-ban is floppyról kellett telepíteni), sőt a stick vagy a hotspot sem.

Én a helyedben mindenféle Windows-t leszednék róla, alapos nagytakarítás után feltenném rá az Ubuntu 10.4-et, LibreOffice irodával. Már ha Pentium III. vagy IV. a procija. Én kukáztam magamnak egy IBM Thinkpad T21-et, arra ezt telepítettem, stick ugyan nincs hozzá, de kábeles nettel megy, könyvtárakban dolgozni így is jó. Van benne 256 MB memória. Kiváló kis notebook.

2012. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2012. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az IBM Thinkpad T21-es: USB portja van, de még ebben sincs wifi. Az enyém 2002-es gyártású. Vagyis a régi kis notebookok hátránya ez, sőt be sem építhető. Hidd el, a legtöbbet akkor tudod kihozni belőle, ha Linuxot telepítesz rá.
2012. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pentium egyes, 166Mhz 32mega rammal. Az eredeti windows értéke miatt nem akarom letörölni.
2012. máj. 6. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!