Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám még leszedni...

Honnan tudnám még leszedni normálisan?

Figyelt kérdés

Szeretném leszedni a FIFA 2012-es játékot de eddig amit leszedtem mind tökre rossz volt(leszedni leszedte crackeltem is de miután behozta a fifa lapját 5 mp mulva kilépett az asztalra), vagy nem tudtam kicsomagolni mert rossz volt az állomány).Mondjatok már oldalakat ahonnan még letudnám tölteni vagy linket adni vagy mit tom én , mert már lassan nem tom honnan megszerezni.:(((((

Elöre is köszönöm!! :DDD



2012. máj. 6. 13:19
 1/1 anonim válasza:

Én is így próbáltam leszedni. Sikerült meg minden, de ez nem legális, ezért un. lopásgátlóval látják el ezeket a fájlokat. Meg törik a benne lévő dolgokat na mindegy ehhez nem értek, a lényeg az, hogy akár milyen jó is a géped nem fog rajta elfutni normálisan semmi, ha így próbálsz meg hozzájutni. Letöltöttem a FIFA 12-t de hol kilépett, hol belassult, fagyott. Szóval katasztrófa. Elmentem megvenni 10000 ft. Felraktam és hasít mint állat. Nagyon zsír. Megérte a pénzét. Szóval ha szeretnél játszani vele ajánlom, hogy vedd meg, mert a nem eredeti game nem fog olyan élményt adni, mint az eredeti. De az eredeti mondom megéri a pénzét...összehasonlíthatatlan a torrentes társával szemben.


Rmélem segíthettem.

2012. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!