Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok a...

Milyen programmal tudok a számítógépemen egyszerűen két partíciót csinálni?

Figyelt kérdés
most van egy "C" partíció, de szeretnék egy "D"-t is készíteni

2012. máj. 6. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb program maga az oprendszer. Klikk a sajátgépen és ott kezelés, majd lemezkezelés menü...
2012. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Huhh ez dejó,nem is tudtam hogy ilyen van a "sajátgépben"!!!

Én két partíciót szeretnék összevonni,de sajnos nem jöttem rá hogy hogyan kell így a sajátgép-lemezkezelésen belül.


Lehetséges összevonni is ott?Ha igen hogyan?Előre is köszi!!!

2012. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt is lehet:


[link]


Ez tud olyant hogy MERGE partition. Ez lesz az összevonás, ahol két partíciót, amik egy vinyón vannak és megegyezik a fájlrendszerük is, össze tud vonni.

Azt azért tudd, hogy mint minden partícióművelet, ez is rejt némi rizikót. Ha a művelet közben lefagy a gép vagy áramszünetet kapsz, na akkor van a baj...

2012. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit biztonságosabb az ha a "D"-ről átmásolod a cuccot a "C"-re, ha van hely vagy más adathordozóra, majd törlöd a "D"-t és kiterjeszted a "C" partíciót és össze van vonva. Ezt a WIN7 is tudja...
2012. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Fehérsrác te inkább szupersrác vagy :) !

oké ez az utolsó verzió ez nekem jó,a D-n kevés cucc van,azt bárhová át tudom pakolni.De hogyan terjesszem ki a Win7-tel a C-t úgy hogy a D-t is magába foglalja?

2012. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cucc lemásol, aztán sajátgép-kezelés-lemezkezelés. Itt törlöd a "D" partíciót. Lesz egy "D" partíciónyi üres helyed. Ezután ráklikkelsz a "C"-re. Kiterjesztés és azt már nem tudom számokkal vagy csúszkával kell a méretet beállítani, de addig húzod a csúszkát amíg az egész vinyó "C" lesz vagy akkorára állítod számokkal a megabájt értéket, amekkora az egész vinyó...
2012. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez utóbbit is meg tudod csinálni a linkelt progival. Ott csúszkát kell húzogatni, az biztos...
2012. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Megpróbálom köszi szépen!
2012. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Megpróbáltam,de nem sikerült.Letöröltem a D-t,sárga lett a négyzet színe de nem találom sehogyan sem hogy h lehetne összevonni a C-vel.

Ha a C-re rámegyek jobb klikkel,akkor látom h van olyan opció h kötet kiterjesztés,de nem aktív,szóval nem tudok ráklikkelni.Mit tegyek szerinted?

2012. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad a linkelt progival is?
2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!