Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Xp-t szeretnék rakni...

Carmike10 kérdése:

Windows Xp-t szeretnék rakni a gépemre (régen volt rajta nagyon) és most nemtudom hogy kéne eredetivé varázsolni. Kell hozzá program pl Windows xp Activator végigfuttatom mint a 7 nél és annyi vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sztem a frissítések elég fontosak.

2012. máj. 6. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne töltsd le az eredeti vindóz valódi előny frissítést. Vagy ha letöltötted, távolítsd el........
2012. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha azt az 1 db frissítést nem töltöm le + ki is pipálom hogy nem kérek értesítést róla akkor orba szájba tölthetem le a frissítéseket?:)
2012. máj. 7. 00:21
 3/6 Csiß ***** válasza:
Ha azt nem töltöd le akkor nem fog frissítéseket letölteni/telepíteni.Kell hozzá aktivátor.
2012. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hogy érve aktivátor?

ha letölti az AWG-t vagy mit csak akkor kell?

Mert azt nem töltöm le akk jó nem?

2012. máj. 7. 15:39
 5/6 Csiß ***** válasza:
Ha nem töltöd le az awg-t,akkor nem tudsz frissítéseket letölteni / telepíteni (mivel ez ellenörzi hogy eredeti e a windows.ennek hiányában csak a nagyon kritikus frissítések települnek asszem).Ha szerzel egy jó aktivátort akkor minden frissítést le lehet tölteni.
2012. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kellene valami működő aktivátor, mivel nem rég rakta újra haverom a gépet de az eredetiség ellenőrzőnél lebukott és nem szed le semmi frissítést ha valaki tud valamit pls link! nagyon köszönöm előre is ha működik!
2012. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!