Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha fenn van az Office 2003 a...

Ha fenn van az Office 2003 a gépemen akkor szabad telepíteni a 2007-est, vagy először törölni kell a régit?

Figyelt kérdés
Lehet egyszerre a kettő a gépen? Vagy hogy csináljam? Töröljem a 2003-at? (Van telepítőm hozzá)

2012. máj. 7. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az újat használod, nincs szükség a régire, mert ugyanazt (és még többet) is tud.


A szalagos elrendezés miatt sokan elutasítják a 2007/10 változatot, de sokkal könnyebb és egyszerűbb megtanulni, mert az elemek ugyanott vannak, csak nem egy menüpontot nyitsz le, hanem egy panelt, és nem szöveget keresel hanem ikonokat, amit könnyebb megjegyezni.


Ha azonos partícióra kerülnek, ott az új felül fogja írni a másik programfájljait, és lehet nem fog működni. Ha különböző partícióra rakod, akkor lehet hogy tudod használni párhuzamosan is a két verziót, de erre nincs igazán szükség. Az új verzióban is tudsz régi formátumot megnyitni és újba menteni, a régi is tudja az új formátumot kezelni egy frissítés telepítésével (de előbb-utóbb úgyis át fog mindenki állni az újakra).

2012. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak azért kérdem, mert ha ne adj Isten nem tudom telepíteni az újat, akkor marad a régi. És nem akarom előre letörölni a régit, mert lehet még szükség lesz rá.

AKkor nem lesz gond belőle ha fenn hagyom?

2012. máj. 7. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedd le a régit, az a biztos.
2012. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké! Bár előkerítem a telepítőjét a réginek :) Hátha...
2012. máj. 7. 09:28
 5/5 lindmayer ***** válasza:

működik a kettő együtt

a sulian, ahová jártam, ott is fenn volt mind a kettő, mert a tanárok egyik fele az egyiket preferálta míg a másik fele a másikat

emiatt én is feltettem mind a kettőt, és működött

2012. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!