Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ezt ki a Chrome?...

Miért írja ezt ki a Chrome? Ha törlöm és újratelepítem nem vesznek el a könyvjelzőim?

Figyelt kérdés

Amikor megnyitom a Chromot, a 5 percre fagy minden. Aztán kiírja ezt:


[link]


Leokézom és utána minden működik tökéletesen. Mit lehet ezzel kezdeni? Megoldja a problémát, ha törlöm és újratelepítem a programot? És ha ezt teszem, megmaradnak a könyvjelzőim vagy azok is törlődnek?



2012. máj. 7. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Hogy miért írja ki a Chrome azt amit, arra a választ nem tudom. Viszont a könyvjelzők elmentésére van egy egyszerű lehetőség. Ha van gmailes fiókod, akkor a beállításokban /csavarkulcs/ van olyan, hogy bejelentkezés a Google Chrome-ba. Itt bejelentkezel, majd kiválaszthatod, hogy mit szinkronizáljon a böngésző - könyvjelzők, mentett jelszavak.. stb. A szinkronizálást engedélyezed. Innentől kezdve, ha bármilyen oldalt könyvjelzőzöl, az automatikusan el lesz mentve a szinkronizálás során. Utána eltávolíthatod a böngészőt, majd újra telepítheted. Az újratelepítésnél minden könyvjelződ, és egyebek amiket bejelöltél pár másodpercen belül visszaállítódnak a Chrome-ba.

Aztán elmentheted a könyvjelzőket HTML fájlba is. Ezt a könyvjelzőkezelőben megtalálod. Ezt a gépre menti, és innét is vissza lehet állítani.

Remélem sikerül megoldanod. Üdv.

2012. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!