Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak neki hogy ne...

Mit csináljak neki hogy ne halkuljon el a rendszer több program használata közben?

Figyelt kérdés
Nos, elnézést a hülye kérdés megfogalmazásért. A lényeg annyi lenne hogy a gépemen ha elindítok zenét és mellé elindítok egy játékot vagy bármi más programot ami használja a hangkártyámat, akkor szépen minden elsüketül. És így zenét se tudok hallgatni, se a játék hangokat sem hallom. Plusz ha elindítom a team speak progit akkor pedig még a mikrofont is némítja az összes hanggal együtt. Valaki mondja meg mit csináljak vele?! Rendszer újratelepítés sem hatja meg.

2012. máj. 7. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna újrarakni, csak egy buta beállítás lesz. A TeamSpeak-ben van egy plugin, ami elhalkítja a többi programot ha beszélsz. Ez egy fasza szolgáltatás, de esetedben nemkívánatos.

Nyisd meg a TeamSpeak-et, nyomd meg a Ctrl-Shift-P billentyűket egyszerre és a Volume Control plugin elöl vedd ki a pipát.

Továbbá: Nekem angol a Windowsom, így inkább képet mutatok. Keresd meg ezt a Vezérlőpult / Hang menüben:

[link]


Legalább is Windows 7 alatt így van. Hátha segít.

Én a beállításaid nézném át, ott nem stimmel valami. A hangkártyád beállításait is meglesném a helyedben.

2012. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát mivel nem vagyok egy agyas gépmester így nem szekáltam a beállításokat, nem akarom hogy aztán semmilyen hang ne legyen :) de ha te értesz hozzá és van is időd rá akkor megnézhetnéd egy showmypc vagy teamviewer el a gépem
2012. máj. 7. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig akkor leszel "agyas gépmester", ha felfedezed a rendszert magadnak és kiismered, hogy mi mire való. :) Szerintem az ittlévő "guruknak" sem rágta senki a szájába. ;)


De ténylegesen ajánlom, hogy nézd át a hangkártya menüdet, meg a vezérlőpult/hang -ot is, a TeamSpeak-ről nem is beszélve, mert néha néhány program alapbeállítása is ütközhet.

2012. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!