Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha nincs Adobe Flash Player,...

Ha nincs Adobe Flash Player, miért nem megy a YouTube, ill. van-e más lejátszó helyette (Firefox)?

Figyelt kérdés
Sokszor összeomlik a Flsh Playerem, és nem megy a YouTube. Szeretném kérdezni, hogy csak a Flash-el lehet nézni videókat, vagy létezik olyan program, ami ugyanazt tudja mint a Flash Player? Win7, és Firefoxom van.
2012. máj. 7. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
régebben csak flash most valami html5 van de szerintem még kell hozzá flash. de próbáld ujratelepíteni a flasht.
2012. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tesómnak Win 7 Ultimate 32 bitese van, állítólag alapból rajta van... Nekem a HTML 5 segít, XP-m van, és nincs flash player, mert nem tudom leszedni. Linuxhoz van Gnoma flash is...
2012. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Épp az a bajom, hogy sokszor kell újratelepítenem. De előtte mindég un-installálni kell a régit, mert másképp nem működik. És így ez hosszú procedúra.

Nekem is 32 bites Win7 Ultimate van. De (sajnos) nem értek hozzá, nem tudom hogyan lehet, ha kell, beállítani a HTLM5 - öt. És csak Firefoxnál szaraxik, IE, és Chrome Flash nélkül is jó. Ez pedig nekem azt jelzi, hogy a Firefox - al van valami.

Pedig egyébként azt szeretem, a személyre szabhatósága miatt.

2012. máj. 8. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!