Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet patchelni a...

Miért nem lehet patchelni a Cabal Online-t?

Figyelt kérdés

az update_592.dat filet töltené(mai patch)és csak annyit ír ki hogy downloading update és utánna download failed failed próbáljam ujra, de már vagy 10-szer próbáltam és mindíg ugyanaz

Neten nem találok manuális patchet, meg azt se h mi lehet a gond

létszi írjátok le hogy mit csináljak vele


2012. máj. 7. 15:39
 1/3 Riki10 válasza:

Ma van az EP8 (Episode8) frissítés, amivel bekerül a BM3, és még sok aranyos kis újdonság.. A főszerver frissítéséhez idő kell.. Ezzel elméletileg már végeztek.. Most azt írták legutóbb, hogy egy hardware csere is közbecsúszott, ami pár órával meghosszabbítja a karbantartást (Maintenance-t)..


Igaz ami igaz, elég későn (ma reggel) írták ki csak, hogy frissítés lesz reggel, de már péntek táján említették, hogy hétfőre várható ez az Update.


Egy kiírás Facebookon ami a hardware-cserére utalt:


CABAL Online (2 órája)

Small update: we're currently making a few minor hardware changes which will, unfortunately, take us several hours to complete. We apologize for the downtime, and thank you for your patience!



Reméljük hamarosan már végeznek! :)

2012. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi később már sikerült kideríteni hogy még nincs teljesen kész azért nem indul, de az a BM3 amit írtál az mit takar? meg szerinted lesz sok változtatás az új episode-ban? Mert én még régebben EP1-en kezdtem egy karit azóta kicsit szüneteltem és már annyi változtatás történt hogy nem tudnám folytatni és ez most elég gáz lenne megint
2012. máj. 7. 19:33
 3/3 A kérdező kommentje:
mostmár leesett hogy a battle mode 3 és ez már megint takar új fegyvereket is és igen látványosnak tünnek
2012. máj. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!