Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet elővarázsolni?

Hogyan lehet elővarázsolni?

Figyelt kérdés
Win7-et telepítettem. A laptopom merevlemeze 500 giga. A telepítő segítőben a már meglévőket töröltem és létrehoztam egy darab 50 gigás részt (a többi maradt 400valamennyinek), az 50 gigásat megformáztam, ráhúztam a windowst, fel is ment baj nélkül. Feláll a windows, nyitom az intézőt egy meghajtót lát, a C:\-t, azt is 50 giga körül. Hol a többi? :S

2012. máj. 7. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem is partícionáltad. Jobb klikk a sajátgépen, ott kezelés, ott lemezkezelés. Itt lesz egy nem partícionált terület. Partícionáld, majd formázd...
2012. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 asdelmagad666 ***** válasza:

Vezérlőpult -> Felügyeleti eszközök -> Számítógép-kezelés ->

Lemez kezelés. és ott van jobb gomb rá létrehozol új partíciót betűjelet adsz neki stb stb akár több részre is szedheted.

Az oka, hogy nem találod a következő.

Amikor törölted a partíciókat nem hoztad létre őket újból és így a kezelő nem látja a elindult a rendszer.

Legközelebb ne hagyd ki ezeket a lépéseket. :)

2012. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, köszi mindkettőtök segítségét! Sikerült! :) Ment a zöld kéz! :)
2012. máj. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!