Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol talalom az assassin's...

Hol talalom az assassin's creed broterhood menteseit?

Figyelt kérdés
Windows 7 ultimate-em van de itt nincs!!!: C:/Users/Username/SavedGames/nincs ilyen mappa.Meg biztos lehet valahol mentes helP!!

2012. máj. 7. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
habar mikor a sajat username-emhez erek akkor a mappa nem egyszeru hanem van egy kis lakat a bal also oldalan az jelent valamit?Meg hogy az updates user mappan es van es belehet lepni mindkettobe az username-be minden ugyanaz mint a simaba de az updates user-be vannak mappak de uresek mind.Mit jelent az a kis lakat kell engedelyezni a nyitasat es akkor latom a mentest v mi?
2012. máj. 7. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, tölts le egy 100%save-et, és nézd meg mit ír hozzá, hogy hova kell másolni.
2012. máj. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem mostmar van fogalmam es ez sztem tuti hogy biztos.Az hogy felraktam nemreg a win7 et de nem volt jo a megosztas a lemezeken ezert ujratettem de a masik megmaradt es most ezen a win 7 en a C: meghajto az o tulajdona a regin a legelson pedig a D: mert furcsa volt nekem hogy mikor ujratettem a gepet akkor a D:be program files meg azok voltak amik a C:-be szoktak lenni vagyis az a masik win7 a regebbik kell legyen.Es en most oda raktam fel az assassint ezert tuti hogy a masik windowsba van de nem tudom elinditani mikor megkerdezi gep bekapcsolasanal hogy melyiket valasszam kivalasztom akkor a regit elindul keri a kodot miutan beirtam asztal elokeszitese... de mikor azt befejezte csak a kurzor latszik es minden fekete.Nem akar elindulni a windows ezert nem tudom kiszedni a mentest mert sztem tuti hogy ott kell legyen!
2012. máj. 8. 13:32
 4/4 A kérdező kommentje:
tevedtem megkaptam :PP C:Users/WarAtix/AppData/Roaming/Ubisoft/Assassin's creed brotherhood/itt a savE YEAH!:PPP
2012. máj. 8. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!